Informacje ogólne - kontakt do działów urzędu pracy

Dyrektor
Aleksandra Greiser
Tel. 957488024
e-mail:
a.greiser@pupmiedzychod.pl
pok. nr 5

Dział Organizacyjno-Administracyjny
Sekretariat
Małgorzata Misiak
Tel. 957488020
e-mail: sekretariat@pupmiedzychod.pl
pok. nr 4

Stanowisko ds. informatycznych
Radosław Bielejewski
Tel. 957488030
e-mail: pomi@praca.gov.pl
pok. nr 1

Dział Finansowo - Księgowy
Katarzyna Kubicka-Halasz
Główny Księgowy
Tel. 957488023
e-mail: ksiegowosc@pupmiedzychod.pl
pok. nr 6

Monika Szufla
Tel. 957488023
e-mail: m.szufla@pupmiedzychod.pl
pok. nr 6

Dział Ewidencji Świadczeń
Magdalena Mędryk
Kierownik działu
Tel. 957488034
e-mail: es@pupmiedzychod.pl
pok. nr 9

Danuta Gackowska
Stanowisko ds. ewidencji świadczeń
Tel. 957488021
e-mail: es@pupmiedzychod.pl
pok. nr 9

Hanna Smarzy
Stanowisko ds. rejestracji i informacji
Tel. 957488021
e-mail: es@pupmiedzychod.pl
pok. nr 9

Centrum Aktywizacji Zawodowej
Jolanta Idziak
Kierownik Działu CAZ
Tel. 957488033
e-mail: j.idziak@pupmiedzychod.pl
pok. nr 3,4,5

Anna Bąbala
Stanowisko ds. instrumentów rynku pracy (formy aktywizacji)
Tel. 957488025
e-mail: a.babala@pupmiedzychod.pl
pok. nr 10

Katarzyna Paś
Stanowisko ds. aktywizacji
Tel. 957488025
e-mail: k.pas@pupmiedzychod.pl
pok. nr 10

Angelika Cielas
Stanowisko ds. pośrednictwa pracy
Tel. 957488035
e-mail: a.cielas@pupmiedzychod.pl
pok. nr 12

Jolanta Szczepaniak
Stanowisko ds. poradnictwa zawodowego
Tel. 957488029
e-mail: pz@pupmiedzychod.pl
pok. nr 2

Monika Misiewicz
Stanowisko ds. programów, Stanowisko ds. szkoleń
Tel. 957488026
e-mail: m.misiewicz@pupmiedzychod.pl
pok. nr 11

Maria Tunkel
Stanowisko ds. pośrednictwa pracy
Tel. 957488036
e-mail: pp@pupmiedzychod.pl
pok. nr 12

Alina Martyniak
Stanowisko ds. pośrednictwa pracy
Tel. 957488032
e-mail: a.martyniak@pupmiedzychod.pl
pok. nr 12

Aleksandra Gudzowska
Stanowisko ds. pośrednictwa pracy
Tel. 957488031
e-mail: a.gudzowska@pupmiedzychod.pl
pok. nr 11

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Radosław Bielejewski 23-11-2015 12:35:36
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Radosław Bielejewski 23-11-2015
Ostatnia aktualizacja: Radosław Bielejewski 05-09-2016 11:54:18